B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU


1.HAFTA

 

Skor

 

TARİH

SAAT

GÖKSU KOOP

0

0

HACI AHMETLİ

28 MART SALI

17-18

MİROHOR KOOP

3

6

ESNAF ODASI

28 MART SALI

18-19

SAKIZ KOOP

8

8

ÇİVİ

28 MART SALI

19-20


MİROHOR TAKIMINDA YAHYA AKSAZ 1 MAÇ CEZA ALMIŞTIR


2.HAFTA

 

Skor

 

TARİH

SAAT

HACI AHMETLİ

0

0

MİROHOR KOOP

4 NİSAN SALI

17-18

ÇİVİ

3

2

GÖKSU KOOP

4 NİSAN SALI

18-19

ESNAF ODASI

4

0

SAKIZ KOOP

4 NİSAN SALI

19-20


3.HAFTA

 

Skor

 

TARİH

SAAT

HACI AHMETLİ

0

0

ÇİVİ

11 NİSAN SALI

17-18

MİROHOR KOOP

9

1

SAKIZ KOOP

11 NİSAN SALI

18-19

GÖKSU KOOP

2

11

ESNAF ODASI

11 NİSAN SALI

19-20

MİROHOR TAKIMINDA BARIŞ ARI 1 MAÇ CEZA ALMIŞTIR

HACIAHMETLİ TURNUVADAN MEN EDİLMİŞTİR

4.HAFTA

 

Skor

 

TARİH

SAAT

SAKIZ KOOP

0

0

HACI AHMETLİ

18 NİSAN SALI

17-18

ESNAF ODASI

4

1

ÇİVİ

18 NİSAN SALI

18-19

MİROHOR KOOP

4

3

GÖKSU KOOP

18 NİSAN SALI

19-20


5.HAFTA

 

Skor

 

TARİH

SAAT

HACI AHMETLİ

0

0

ESNAF ODASI

25 NİSAN SALI

17-18

GÖKSU KOOP

5

6

SAKIZ KOOP

25 NİSAN SALI

18-19

ÇİVİ

2

2

MİROHOR KOOP

25 NİSAN SALI

19-20

 




SIRA TAKIM O G B M A Y AV
P
1
ESNAF ODASI 4 3 0 0 25 6 19 12
2
MİROHOR KOOP 4 2 0 2 18 12 6 7
3
ÇİVİ 4 1 1 2 14 16 -2 5
4
SAKIZ KOOP 4 1 1 2 15 26 -11 4
5
GOKSU KOOP 4 0 0 3 7 18 -10 0
6
HACI AHMETLİ 0 0 0 0 0 0 0 0
 



İLK 3 TAKIM BİR ÜST TURA ÇIKACAKTIR



2. TUR MAÇLARI
B1 - A3 - - - -- - -- - - - 11 MAYIS PRŞ -- - - -- - -SAAT - 19-20
B2 - A2 - - - -- - -- - - - 11 MAYIS PRŞ -- - - -- - - SAAT - 18-19
B3 - C1 -- - - -- - - -- - - 9 MAYIS SALI -- - - -- - -SAAT - 19-20
A4 - C2 - - - -- - -- - - - 10 MAYIS ÇRŞ -- - - -- - -SAAT - 18-19
-------------------------------------------------------------
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI

1.Maç
D1 - E3 -- C3 - A1 -- - --- - -- - 16 MAYIS SALI - - SAAT - 18-19

2.Maç
D2 - E2 -- C2 - A4- - - - - - - - - 16 MAYIS SALI - - SAAT - 19-20

3.Maç
D3 - E1 -- B1 - A3 -- - --- - -- - 17 MAYIS ÇRŞB - - SAAT - 18-19

4.Maç
C1 - B3 -- B2 - A2 -- - --- - -- - 17 MAYIS ÇRŞB - - SAAT - 19-20

YARI FİNAL MAÇLARI

1.MAÇIN GALİBİ- 3.MAÇIN GALİBİ
22 MAYIS PAZARTESİ -- - --- - -- -- - -- SAAT - 18-19

2.MAÇIN GALİBİ- 4.MAÇIN GALİBİ
22 MAYIS PAZARTESİ -- - --- - -- -- - -- SAAT - 19-20

3.LÜK MAÇI
25 MAYIS PERŞEMBE -- - --- - -- -- - -- SAAT - 18-19

FİNAL MAÇI
25 MAYIS PERŞEMBE -- - --- - -- -- - -- SAAT - 19-20

B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU - B GURUBU