C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU


1.HAFTA

 

Skor

 

TARİH

SAAT

ÇATALHARMAN

10

0

KILINÇ SÜT

29 MART ÇARŞAMBA

17-18

ÇAMLICA KOOP

7

3

AYDINOĞLU

29 MART ÇARŞAMBA

18-19

AKADEMİ SPOR

5

1

KÖPRÜBAŞI

29 MART ÇARŞAMBA

19-20


2.HAFTA

 

Skor

 

TARİH

SAAT

KILINÇ SÜT

4

5

ÇAMLICA KOOP

5 NİSAN ÇARŞAMBA

17-18

KÖPRÜBAŞI

3

4

ÇATALHARMAN

5 NİSAN ÇARŞAMBA

18-19

AYDINOĞLU

1

14

AKADEMİ SPOR

5 NİSAN ÇARŞAMBA

19-20


3.HAFTA

 

Skor

 

TARİH

SAAT

KILINÇ SÜT

5

2

KÖPRÜBAŞI

12 NİSAN ÇARŞAMBA

17-18

ÇAMLICA KOOP

0

6

AKADEMİ SPOR

12 NİSAN ÇARŞAMBA

18-19

ÇATALHARMAN

8

0

AYDINOĞLU

12 NİSAN ÇARŞAMBA

19-20


4.HAFTA

 

Skor

 

TARİH

SAAT

AKADEMİ SPOR

8

4

KILINÇ SÜT

19 NİSAN ÇARŞAMBA

17-18

AYDINOĞLU

 

 

KÖPRÜBAŞI

19 NİSAN ÇARŞAMBA

18-19

ÇAMLICA KOOP

3

5

ÇATALHARMAN

19 NİSAN ÇARŞAMBA

19-20


5.HAFTA

 

Skor

 

TARİH

SAAT

KILINÇ SÜT

 

 

AYDINOĞLU

26 NİSAN ÇARŞAMBA

17-18

ÇATALHARMAN

 

 

AKADEMİ SPOR

26 NİSAN ÇARŞAMBA

18-19

KÖPRÜBAŞI

 

 

ÇAMLICA KOOP

26 NİSAN ÇARŞAMBA

19-20

 




SIRA TAKIM O G B M A Y AV
P
1
AKADEMİ SPOR 4 4 0 0 33 6 27 12
2
ÇATALHARMAN 4 4 0 0 27 6 21 12
3
ÇAMLICA KOOP 4 2 0 2 16 18 -2 6
4
KILINÇ SÜT 4 1 0 3 9 20 -21 3
5
KÖPRÜBAŞI 4 1 0 3 3 10 -7 3
6
AYDINOĞLU 4 0 0 4 4 29 -25 0
                   

İLK 3 TAKIM BİR ÜST TURA ÇIKACAKTIR

2. TUR MAÇLARI
C1 - B3 -- - - -- - - -- - - 9 MAYIS SALI -- - - -- - -SAAT - 19-20
C2 - A4 -- - - -- - - -- - -10 MAYIS ÇRŞ -- - - -- - -SAAT - 18-19
C3 - A1 - - - -- - -- - - - 10 MAYIS ÇRŞ -- - - -- - -SAAT - 19-20
-------------------------------------------------------------
1.Maç
D1 - E3 -- C3 - A1 -- - --- - -- - 16 MAYIS SALI - - SAAT - 18-19

2.Maç
D2 - E2 -- C2 - A4- - - - - - - - - 16 MAYIS SALI - - SAAT - 19-20

3.Maç
D3 - E1 -- B1 - A3 -- - --- - -- - 17 MAYIS ÇRŞB - - SAAT - 18-19

4.Maç
C1 - B3 -- B2 - A2 -- - --- - -- - 17 MAYIS ÇRŞB - - SAAT - 19-20

YARI FİNAL MAÇLARI

1.MAÇIN GALİBİ- 3.MAÇIN GALİBİ
22 MAYIS PAZARTESİ -- - --- - -- -- - -- SAAT - 18-19

2.MAÇIN GALİBİ- 4.MAÇIN GALİBİ
22 MAYIS PAZARTESİ -- - --- - -- -- - -- SAAT - 19-20

3.LÜK MAÇI
25 MAYIS PERŞEMBE -- - --- - -- -- - -- SAAT - 18-19

FİNAL MAÇI
25 MAYIS PERŞEMBE -- - --- - -- -- - -- SAAT - 19-20


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU - C GURUBU