D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU


1.HAFTA

 

Skor

 

TARİH

SAAT

MİLİ EĞİTİM

 

 

İLÇE TARIM

30 MART PERŞEMBE

17-18

JANDARMA

 

 

BANKALAR

30 MART PERŞEMBE

18-19

MUT BELEDİYESİ

 

 

ORMAN DAİRESİ

30 MART PERŞEMBE

19-20


2.HAFTA

 

Skor

 

TARİH

SAAT

İLÇE TARIM

 

 

JANDARMA

6 NİSAN PERŞEMBE

17-18

ORMAN DAİRESİ

 

 

MİLİ EĞİTİM

6 NİSAN PERŞEMBE

18-19

BANKALAR

 

 

MUT BELEDİYESİ

6 NİSAN PERŞEMBE

19-20


3.HAFTA

 

Skor

 

TARİH

SAAT

İLÇE TARIM

 

 

ORMAN DAİRESİ

13 NİSAN PERŞEMBE

17-18

JANDARMA

 

 

MUT BELEDİYESİ

13 NİSAN PERŞEMBE

18-19

MİLİ EĞİTİM

 

 

BANKALAR

13 NİSAN PERŞEMBE

19-20


4.HAFTA

 

Skor

 

TARİH

SAAT

MUT BELEDİYESİ

 

 

İLÇE TARIM

20 NİSAN PERŞEMBE

17-18

BANKALAR

 

 

ORMAN DAİRESİ

20 NİSAN PERŞEMBE

18-19

JANDARMA

 

 

MİLİ EĞİTİM

20 NİSAN PERŞEMBE

19-20


5.HAFTA

 

Skor

 

TARİH

SAAT

İLÇE TARIM

 

 

BANKALAR

27 NİSAN PERŞEMBE

17-18

MİLİ EĞİTİM

 

 

MUT BELEDİYESİ

27 NİSAN PERŞEMBE

18-19

ORMAN DAİRESİ

 

 

JANDARMA

27 NİSAN PERŞEMBE

19-20

 




SIRA TAKIM O G B M A Y AV
P
1 İLÇE TARIM                
2 BANKALAR                
3 MUT BELEDİYESİ                
4 ORMAN DAİRESİ                
5 JANDARMA                
6 MİLİ EĞİTİM                

İLK 3 TAKIM BİR ÜST TURA ÇIKACAKTIR


2. TUR MAÇLARI
D1 - E3 -- - - 8 MAYIS PAZARTESİ - - SAAT - 18-19
D2 - E2 -- - - 8 MAYIS PAZARTESİ - - SAAT - 19-20
D3 - E1 -- - - 9 MAYIS SALI -- - - -- - -SAAT - 18-19

-------------------------------------------------------------
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI

1.Maç
D1 - E3 -- C3 - A1 -- - --- - -- - 16 MAYIS SALI - - SAAT - 18-19

2.Maç
D2 - E2 -- C2 - B4 VEYA A4- - 16 MAYIS SALI - - SAAT - 19-20

3.Maç
D3 - E1 -- B1 - A3 -- - --- - -- - 17 MAYIS ÇRŞB - - SAAT - 18-19

4.Maç
C1 - B3 -- B2 - A2 -- - --- - -- - 17 MAYIS ÇRŞB - - SAAT - 19-20

YARI FİNAL MAÇLARI

1.MAÇIN GALİBİ- 3.MAÇIN GALİBİ
22 MAYIS PAZARTESİ -- - --- - -- -- - -- SAAT - 18-19

2.MAÇIN GALİBİ- 4.MAÇIN GALİBİ
22 MAYIS PAZARTESİ -- - --- - -- -- - -- SAAT - 19-20

3.LÜK MAÇI
25 MAYIS PERŞEMBE -- - --- - -- -- - -- SAAT - 18-19

FİNAL MAÇI
25 MAYIS PERŞEMBE -- - --- - -- -- - -- SAAT - 19-20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU - D GURUBU